dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

2022 DHBT Sınavına En Kısa Sürede, En Etkili Nasıl Hazırlanmalı?

Bu Haberimizde Sizlere “2022 DHBT Sınavına En Kısa Sürede Nasıl Hazırlanmalı?” Sorunun Cevabını Detaylı Bir Şekilde Aktaracağız…

2022 DHBT Sınavına En Kısa Sürede, En Etkili Nasıl Hazırlanmalı?
02.09.2022

Değerli DHBT Okulu takipçilerimiz, bilindiği üzere 27 Kasım 2022, Pazar günü saat 10:15’de 2022 DHBT sınavı yapılacaktır. 2022 DHBT sınavı her geçen gün yaklaşmaktadır. Adayların kafalarında ortak sorun ise şudur: Sınav yaklaşırken “en kısa sürede, en etkili nasıl hazırlanabilirim?” sorudur. Bu yönde gerek internet sayfamızın iletişim kısmından, gerekse sosyal medya hesaplarımızdan bu yönde sık sık soru almaktayız. Bu haberimizi sınava girecek adaylara ortak bir cevap olması için yazdık.

NEREDEN VE NASIL BAŞLANMALI?

Değerli takipçilerimiz,

ilk yapmanız gereken düzenli bir ders çalışma programı yapmak. Bu ders programı gerçekçi hedefler belirlenmeli ayrıca kendi iç disiplinizi oluşturmak ve konu anlatımı eksiğinizi tamamlamak için mutlaka bir kursa yazılmanız gerekmektedir. Örgün bir DHBT kursuna gideceğinizi varsayarsak; bulunduğunuz ilde DHBT kursu olmayabilir, hocalar alanında tecrübeli olmayabilir, kurs ücreti, yol parası ve yemek ücreti çok yüksek olabilir. O yüzden alanında uzman öğretmen kadrosu olan kurumsal bir uzaktan eğitim kurumundan online (canlı) DHBT kursu alabilirsiniz.

ONLİNE (CANLI) DHBT KURSUNU NEREDEN BULABİLİRİM?

Canlı UZEM tarafından 128 ders saatlik canlı DHBT kursu başvuruları 10 Eylül 2022, Cumartesi 17:30’a kadar devam etmektedir. Canlı derslerimizi Arif Köse ve Burhan Karakışla hocalarımız anlatacaktır. Dersler akşamları 20:00-23:10 saatleri arasında olmaktadır. Detaylı ders programı için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Canlı ders sonrası en geç 2 iş günü içinde bant kaydı uzaktan eğitim sisteminize yüklenecektir. Canlı kursa katılan herkese canlı soru çözüm kampı, kitap seti ve Türkiye geneli 10’lu online DHBT deneme paketi hediye edilecektir.

VIP 3. GRUP CANLI DHBT KURSU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

CANLI UZEM, ONLİNE DHBT KURSUNA NASIL GÜVENEBİLİRİM? 

Canlı Uzem, online (canlı) DHBT kursuna 1. grup 190 kişi (Yorumlar İçin Tıkla!) ve 2. grup 180 kişi (Yorumlar İçin Tıkla!) katılım sağlayarak Türkiye’nin en büyük DHBT öğrencisine sahip uzaktan eğitim kurumunda sizde yerinizi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: VIP 3. GRUP CANLI DHBT KURSUMUZA KATILARAK, TÜM İHTİYACANIZI BİR KURSTA HALLEDEBİLİRSİNİZ! (Kitap Seti, Soru Çözüm Kampı ve Türkiye Geneli 10’lu Online DHBT Denemesi hediye verilecektir.)

VIP 3. GRUP CANLI DHBT KURSU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

Eğitim Danışma Hattı: 0264 606 0 987 (Aramak İçin Tıkla!)
WhatsApp Hattı: 0532 550 89 54 (Yazmak İçin Tıkla!)
Instagram Hesabımız: https://www.instagram.com/canliuzem/ (DM den Soru Sorabilirsiniz!)

 

DHBT Okulu - Instagram Hesabı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 2. Grup