dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

Furkan Palabıyık İle DHBT Hakkında Genel Bilgiler Semineri Gerçekleşti!

Ücretsiz DHBT Hakkında Genel Bilgiler Semineri Gerçekleşti. Seminer süresince yoğun bir katılımla gerçekleşen seminerde DHBT hakkında önemli konuların altı çizildi. Detaylar haberimizde…

Furkan Palabıyık İle DHBT Hakkında Genel Bilgiler Semineri Gerçekleşti!
06.07.2022

Ücretsiz DHBT Hakkında Genel Bilgiler Semineri gerçekleşti, seminer süresince yoğun bir katılımla gerçekleşen seminerde DHBT hakkında önemli konuların altı çizildi.

Yoğun bir katılım olan seminerde DHBT hakkında önemli konuların altı çizildi, aynı anda hem Instagram hemde Youtube üzerinden eş zamanlı yayınlanan seminerde sınava hazırlanacak adayların dikkat etmesi ve üzerinde durması gereken konular detaylı bir şekilde anlatıldı. DHBT öğrencilerinin sınava hazırlanırken hangi konulara dikkat etmeli?, DHBT hakkında genel bilgiler nelerdir?, nasıl sorular çözülmeli? sorularına dair bir seminer gerçekleştirdi. Sınava çalışırken farklı kaynaklardan verim alınmalı ve bol bol soru çözülmeli ifadelerini kullanan Palabıyık ”Bunları yapabilmek için bolca farklı kaynak kullanın dedi.”

Seminerde değinilen konular;

  • Hangi konular sınavda çıkacak?
  • Hangi konu başlığından kaç soru sorulacak?
  • Hangi konudan ne tarzda soru gelir?
  • Hangi konular sınavda sorulmayacak?
  • Konularla ilgili alt başlıklar nelerdir?

CANLI SEMİNER PROGRAMININ BANT KAYDINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

2022 DHBT SINAVINA HANGİ KAYNAKTAN HAZIRLANMALIYIM?

Alanında bir ilk planlama defteri, Burhan Karakışla hocamızın boşluk doldurmalı DHBT hazırlık kitabı ve tamamı video çözümlü 5’li DHBT deneme seti satışa başladı!

Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin Tıklayınız!

2022 DHBT ONLİNE DERS OLACAK MI?

Burhan Karakışla, Arif Köse ve Sümeyye Halıcı hocalarımızın ders vereceği 2.grup DHBT Online Canlı Kurslarımıza ön kayıt başlamıştır. 16 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak olan DHBT kursumuz için başvurularınızı canliuzem.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kursumuz 128 saat sürecek olup içerisinde 5 adet kitap hediye edilecektir.

2022 DHBT Online (Canlı) Kurs (Tüm Mezuniyetler) – 2. Grup hakkında bilgi almak ve başvuru için tıklayınız.

GENEL TEKRAR VE SORU ÇÖZÜM KAMPI OLACAK MI?

Bir diğer markamız olan Canlı UZEM üzerinden DHBT Genel Tekrar Kampı, Soru Çözüm Kampı ve yapay zeka destekli Türkiye geneli 10’lu deneme paketi en kayıt indirimli olarak başvurulara açıldı. Kısa bir süre ve sınırlı bir kontenjan olarak açılan başvurularda dışarıda kalmamak için acele edin!

Canlı Uzem Kamp ve Deneme Paketleri Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin Tıklayınız!

 

 

DHBT Okulu - Instagram Hesabı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 2. Grup