dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

2022 DHBT Online Kurs – Canlı Uzem Başvuruları Başladı

2022 yılı DHBT için hazırlık süreci başladı, adaylar aşağıda belirtilen tarihlerde canliuzem.com sitesi üzerinden Online DHBT Kursu başvursu yapabilecek.

2022 DHBT Online Kurs – Canlı Uzem Başvuruları Başladı
Tüm DHBT Kitapları Bu Adreste!
16.01.2022

2022 yılı DHBT için hazırlık süreci başladı, DHBT Okulu olarak DHBT sınavına öncülük etmeye devam ediyoruz, önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda DHBT Online kursu yapılmaya devam ediyor,  bu yıl öncek yıllardan farklı olarak DHBT kadrosu ve DHBT kaynaklarımızı genişleterek hizmete başlıyoruz.

2022 DHBT ONLİNE (CANLI) KURS, KAMP ve DENEME BAŞVURULARI BAŞLADI!

Canlı UZEM, DHBT kurs, kamp ve online deneme başvuruları başladı, son başvuru tarihlerini web sayfamızdan takip edebilir. Başvuru yaptığınızda geçmiş canlı derslerin bant kaydını hemen izlemeye başlayabilir, gelecek canlı derslere ise planlanan tarihlerde canlı olarak katılabilirsiniz! Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız…

NEDEN ONLİNE (CANLI) KURS?

Maalesef Dünya olarak zor günlerden geçmekteyiz. Pandemi döneminde fiziki teması en aza indirmek ve farklı bölgelerde yaşayan öğretmen adayları alanında uzman öğretmenlere ulaşmakta sıkıntı yaşamaktadırlar. Canlı UZEM olarak Sn. Arif Köse, Sn. Burhan Karakışla ve Sn. Ömer Faruk Altun Hocalarımızla Türkiye’nin her köşesinde yaşayan değerli KKÖ, İmam Hatip ve Müezzin Kayyım adaylarımızın evlerine kadar ulaştırma imkanı sunuyoruz.

ONLİNE (CANLI) DERSLERİN AVANTAJLARI NEDİR?

  • Dersler bant kaydı olmayıp, Microsoft Teams ile Canlı olarak yapılacağı için hocamıza anlamadığınız yerde bire bir soru sorma imkanı,
  • Kaçırdığınız, anlamadığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz dersleri sisteme girerek tekrar izleme imkanı,
  • Dersler online (canlı) olacağı için fiziki temas olmayacağı için sağlınızı koruyacaksınız.
  • Kurs ya da dershaneye gitmek için harcayacağınız fazladan zaman ve paranız size kalacaktır.

CANLI DERSLERE NASIL GİRECEĞİM?

Canlı dersler başlamadan tarafınıza hatırlatma SMS gelecek. Sisteme giriş yaptığınızda herhangi bir program kurmadan direkt olarak “Microsoft Teams” linkine tıklayarak canlı derse çok basit bir şekilde katılım sağlayacaksınız.

2022 DHBT ONLİNE (CANLI) KURS, KAMP ve DENEME İÇİN TIKLAYIN!

 

Kaynak: https://www.canliuzem.com/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İl İl Örgün (Yüz Yüze) DHBT Kursu Talebi Topluyoruz!