dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

2022 DHBT’ye Nasıl Hazırlanmalı? Önemli Tavsiyeler

2022 DHBT’ye Nasıl Hazırlanmalı? Önemli Tavsiyeler
09.09.2021

Bu yazımızdan sadece Din hizmetleri alan bilgisi testi (dhbt sınavı) ve Kpss sınavı değil tüm derslere nasıl hazırlanılması gerektiği konusunda bilgi, tecrübe ve araştırmalarımız sonucunda istifade edebileceğiniz bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

1) Yapılacak ilk ve en önemli iş güzel bir ders çalışma ve takip programı yapmanız gerekmektedir. Unutmayın! En iyi ders programını kendinizden başkası yapamaz. Bu konuda sizlere acegen yayınları tarafından hazırlanan “DHBT Planlama Defteri” satın alarak çok rahat bir şekilde haftalık ve aylık plan tablolarını doldurarak kendi programınızı rahat bir şekilde oluşturabilir hem de hangi konuya nasıl çalışabileceğini anlatan video kare kodları telefonunuzdan okutarak izleyebilirsiniz. DHBT Planlama Defterini hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız…

2) Ders programı ve planınızı oluşturduktan sonra yapacağınız ikinci aşama ise eksik olduğunu ya da anlamadığınız konuları tespit ederek bu konuları iyi bir şekilde kavramak. Bununla alakalı sizlere tavsiyemiz Canlı UZEM tarafından hazırlanan 2022 DHBT Canlı Kurs programına katılmanızdır. Arif Köse, Burhan Karakışla ve Sümeyye Halıcı hocamız tarafından 128 ders saatlik canlı kurs 16 Ağustos başlayıp 4 Kasım tarihinde tamamlanması planlanmaktadır. Ayrıca Kursa katılan tüm öğrencilere Acegen Yayınları; ÖSYM tarzı 400 hap bilgi cep kitabıDHBT planlama defteriferah serisi boşluk doldurmalı DHBT hazırlık kitabıferah serisi tamamı çözümlü 5’li çek kopart deneme ve Tahayyül Yayınları; 2 cilt DHBT soru bankasından oluşmaktadır. Online (Canlı) kursumuza katılan herkese bu dev set ÜCRETSİZ olarak gönderilecektir. Bu alanda bu kampanya bir ilk niteliğindedir. Bu kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Canlı UZEM, 2022 DHBT Canlı Kurs için detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız..

3) Konu eksiğinizi de tamamladıktan sıradaki yapmanız gereken en önemli adım bol miktarda konu bazlı soru çözmeniz. Piyasadaki en çok talep gören soru bankalarından en az 2-3 tane bitirmeniz lazım. Unutmayın ne kadar çok soru çözerseniz o kadar çok eksikleriniz biter. 2022 DHBT için en çok satılan ve talep gören DHBT Soru Bankalarını sizler için derledik, tıklayınız..

4) Konu eksiğiniz bitti ve bol miktarda da soru çözdünüz muhtemelen sınava bir ay var dersek yapılacak en iyi şey en konu eksiğiniz var ise genel tekrar kampıdır (Canlı UZEM, DHBT genel tekrar kampı detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.), şayet halen soru kaçırıyorsanız DHBT soru çözüm kampına (Canlı UZEM, DHBT soru çözüm kampı detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın) katılabilirsiniz. Bunların dışında son ay yapılacak en iyi şey bol miktarda deneme çözmenizdir. Burada sizlere Online DHBT Denemelerini çözmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Canlı UZEM tarafından Türkiye Geneli Online DHBT Deneme sınavına katılarak yapay zeka destekli rehberlik modülü ile Türkiye sıralamanızı görebilir sınav öncesi hangi konulardan konu anlatımı eksiğiniz var hangi konudan soru çözmeniz lazım bunu tespit ederek size rapor veriyor. 10’lu Online DHBT Deneme paketimiz hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayanız…

DHBT Okulu olarak önceliğimiz siz değerli din görevlisi hocalarımızın bu zorlu sınav maratonunda her daim yanında olmak, instagram hesabımızdan (@dhbtokulu) her gün ÖSYM tarzı hap bilgi paylaşımı, her cuma “Burhan Hocamızla 1Dk.da DHBT” videoları ve sürpriz çekilişleri sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz.

2022 DHBT sınavında dahi hayatınızda ki tüm sınavlarda başarılar dileriz…

DHBT Okulu - Instagram Hesabı
ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 2. Grup