dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

DHBT Kursu Ordu

Ordu İline Bağlı Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye İlçelerinde DHBT Hazırlık Kursu

DHBT Kursu Ordu
Tüm DHBT Kitapları Bu Adreste!
11.05.2022

Yukarıdaki alana telefon numaranızı bırakarak Ordu İline Bağlı Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye ilçelerinde yüz yüze (örgün) DHBT hazırlık kursumuz hakkında eğitim danışmanlarımız tarafınıza dönüş yaparak detaylı bilgi verecektir.

DERSLER NASIL İŞLENECEK?

Dersler kurumların fiziki imkanları kullanılarak yüz yüze işlenecektir.

KAYIT OLAN ADAYLARA KİTAP VERİLECEK Mİ?

Kayıt olan tüm adaylara ACEGEN Yayınları; DHBT planlama defteri, boşluk doldurmalı DHBT hazırlık kitabı, tamamı video çözümlü 5’li dhbt deneme, 400 hap bilgiden oluşan cep kitabı, Tahayyül Yayınları; 2 cilt soru bankası verilecektir. Ayrıca kursa kayıt olan herkese CANLI UZEM, Canlı genel tekrar kampı, soru çözüm kampı ve yapay zeka destekli 10’lu Türkiye Geneli Deneme paketi de verilecektir.

KURSLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAKTIR?

DHBT Kursumuz, kurs açmak için gerekli sayıya ulaşıldığı anda açılacaktır. O yüzden yukarıdaki forma bilgilerinizi bırakarak kursun daha hızlı bir şekilde açılmasına yardımcı olabilirsiniz!

Yorumlar

  1. EMİNE dedi ki:

    Öğretici olarak destek vermek isterim.Acikcasi ise ihtiyaç duyuyorum .Alanımda yeterli donanıma sahibim

ACEGEN DHBT Mülakatlarına Hazırlık Kitabı - 2. Baskı Çıktı!