dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

DHBT Kursu Sakarya

Sakarya İline Bağlı Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü İlçelerinde DHBT Hazırlık Kursu

DHBT Kursu Sakarya
Tüm DHBT Kitapları Bu Adreste!
11.05.2022

Sakarya’da Sakarya Murat Eğitim Kurumları ile iş birliği yapılmıştır. Yeteri kadar sayıya ulaşılması durumunda 2022 DHBT örgün (yüzyüze) kurs açılacaktır. Aşağıdaki formda yer alan bilgileri doldurarak, 0264 282 10 52 kurumun telefon numarasını arayarak ya da 0541 100 89 41 numaralı whatsapp numarasından kurs programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yukarıdaki alana telefon numaranızı bırakarak Sakarya İline Bağlı Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ilçelerinde yüz yüze (örgün) DHBT hazırlık kursumuz hakkında eğitim danışmanlarımız tarafınıza dönüş yaparak detaylı bilgi verecektir.

DERSLER NASIL İŞLENECEK?

Dersler kurumların fiziki imkanları kullanılarak yüz yüze işlenecektir.

KAYIT OLAN ADAYLARA KİTAP VERİLECEK Mİ?

Kayıt olan tüm adaylara ACEGEN Yayınları; DHBT planlama defteri, boşluk doldurmalı DHBT hazırlık kitabı, tamamı video çözümlü 5’li dhbt deneme, 400 hap bilgiden oluşan cep kitabı, Tahayyül Yayınları; 2 cilt soru bankası verilecektir. Ayrıca kursa kayıt olan herkese CANLI UZEM, Canlı genel tekrar kampı, soru çözüm kampı ve yapay zeka destekli 10’lu Türkiye Geneli Deneme paketi de verilecektir.

KURSLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAKTIR?

DHBT Kursumuz, kurs açmak için gerekli sayıya ulaşıldığı anda açılacaktır. O yüzden yukarıdaki forma bilgilerinizi bırakarak kursun daha hızlı bir şekilde açılmasına yardımcı olabilirsiniz!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ACEGEN DHBT Mülakatlarına Hazırlık Kitabı - 2. Baskı Çıktı!