ref: refs/heads/v3.0
dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

DHBT’de Başarılı Olmak İçin KPSS İle Farkını Ortaya Koy!

DHBT Başarılı Olmak İçin KPSS İle Farkını Ortaya Koy! Detaylar Haberimizde…

DHBT’de Başarılı Olmak İçin KPSS İle Farkını Ortaya Koy!
16.04.2022

2022 DHBT hazırlanan adaylar  07 Ekim – 17 Ekim 2022 aralarında başvurularını yapacak olup, sınava 27 Kasım 2022 tarihinde sınava gireceklerdir.

DHBT hazırlanan bir çok aday daha şimdiden çalışmaya başladı. DHBT Okulu olarak sınava hazırlanan ya da hazırlanmayı düşünen adaylar için dikkat çekmek istediğimiz önemli kısım şudur;

Bilindiği üzere atamalarda ve geçici görevlendirmelerde KPSSDHBT puanının  %30 kısmı KPSS’den kalan %70 kısmı ise DHBT puanından gelmektedir. Başarılı olmak için sadece DHBT puanı yeterli değildir. Bunun yanında KPSS puanının da olabildiğince yükseltmek gerekir. Tamda bu nokta bir çok aday DHBT sınavı çok iyi hazırlanmasına rağmen KPSS istenilen düzeyde puan alamadığı için KPSSDHBT puanı düşük geliyor.

PEKİ KPSS SINAVINA KISA SÜREDE EN ETKİLİ NASIL ÇALIŞABİLİRİM?

Canlı UZEM tarafından online (canlı) dhbt kursu veriliyordu fakat adaylardan gelen yoğun talep neticesiyle KPSS Genel Yetenek-Genel Kursu açmaya karar verilmiştir. Bu alanda yetkin hocalarımız ile  yapacağımız online (canlı) kurs başvuru başlamıştır. Kursa katılan tüm öğrencilerimize serikitapal.com kitap satış sitemizde kullanmak üzere 100 TL hediye çeki verilecektir. Böylece arzu ettiğiniz istediğiniz kitabı alabileceksiniz.

ONLİNE (CANLI) KPSS KURSUMUZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU

https://www.canliuzem.com/2022-kpss-genel-yetenek-genel-kultur-online-canli-kursu-kurs5.html

DHBT Okulu - Instagram Hesabı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.