dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

Eğitim Koçu Öztürk’ten DHBT Sınavına Çalışma Rehberi Seminer Gerçekleşti!

Eğitim Koçu Öztürk Tarafından 2022 DHBT Hazırlıkta Etkili Ders Programı Oluşturma Semineri Yoğun İlgili İle Gerçekleşti! Detaylar Haberimizde..

Eğitim Koçu Öztürk’ten DHBT Sınavına Çalışma Rehberi Seminer Gerçekleşti!
20.06.2022

2022 DHBT hazırlıkta etkili ders programı oluşturma semineri gerçekleştiren Eğitim Koçu Rukiye Öztürk yoğun ilgiyle karşılaştı.

DHBT öğrencilerinin sınava hazırlanırken nasıl bir yol izleyeceği, nasıl bir program hazırlayacaklarına dair ücretsiz bir seminer gerçekleştirdi. Semineri Youtube ve Instagram üzerinden eş zamanlı canlı olarak yayınlayan Eğitim Koçu Rukiye Öztürk, “Ders çalışırken planlı olmak ve süreklilik sağlamak oldukça önemlidir. Eğer bir programa bağlı olmadan düzensiz bir şekilde hazırlanma süreci geçirilirse çalışmadan verim alınmayacaktır.” dedi.

Bunun için planlama defteri oluşturmanın oldukça yardımcı olacağını vurgulayan Öztürk, adaylara 2022 DHBT alanında bir ilk olan DHBT Planlama Defterini önerdi. Öztürk” Yeni çıkan bu defter sayesinde kendi kendinize eğitim koçluğu yapabileceksiniz. Her şeyden önce zamanınızı daha iyi kullanıp ona göre planlama yapacaksınız. ” dedi. “Allah hepinizin yardımcı olsun.” şeklinde konuştu.

Online eğitiminde etkili olduğunu söyleyen Öztürk DHBT alanında güzel bir eğitim alınacak alan olarak canliuzem.com’u işaret etti… Kendi yazmış olduğu Planlayıcı Defter de dahil olmak üzere DHBT alanındaki kitapları temin edebilmek için tıklayınız…

SEMİNERİN BANT KAYDINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

DHBT Okulu - Instagram Hesabı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Eğitim Paketi - 5. Grup