dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

2024 DHBT Sınavına Ne Kadar Hazırsın?

2024 DHBT Sınavına Ne Kadar Hazırsın? Halen Bir Şeyler Yapmadıysan Mutlaka Haberimizi Okumalısın!

2024 DHBT Sınavına Ne Kadar Hazırsın?
31.01.2024

ÖSYM sınav takviminde 2024 DHBT sınavının başvurularının 9-15 Ağustos 2024 tarihleri arasında başvurular yapılacak olup 22 Eylül 2024 tarihinde ise DHBT sınavı yapılacaktır.

2024 DHBT Sınavına Ne Kadar Hazırsın?

Sınava girmeyi düşünen adayların ilk aklına gelen soru “2024 DHBT sınavına hazır mıyım?” Değilse “2024 DHBT Sınavına Nasıl Hazırlanmalıyım?” soruları gelmektedir.

2024 DHBT Sınavına Nasıl Hazırlanmalıyım? Sorunun Cevabı..

Sizlere bu sorunun cevabını  madde madde açıklayarak yardımcı olmaya çalışalım.

1) Yapılacak ilk ve en önemli iş güzel bir ders çalışma ve takip programı yapmanız gerekmektedir. Unutmayın! En iyi ders programını kendinizden başkası yapamaz.

2) Ders programı ve planınızı oluşturduktan sonra yapacağınız ikinci aşama ise eksik olduğunu ya da anlamadığınız konuları tespit ederek bu konuları iyi bir şekilde kavramak. Bununla alakalı sizlere tavsiyemiz Canlı UZEM tarafından hazırlanan 2024 DHBT Canlı Kurs programına katılmanızdır. Enes Kazanç ve Murat Kara hocamız tarafından 136 ders saatlik canlı derslerden oluşan online kursumuz vardır. Canlı UZEM, 2024 DHBT Canlı Kurs için detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız..

3) Konu eksiğinizi de tamamladıktan sıradaki yapmanız gereken en önemli adım bol miktarda konu bazlı soru çözmeniz. Enes Kazanç hocamızın soru bankalarını tedarik ederek bol miktarda soru çözebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için tıkla!

4) Eksiklerini görmeden sınava tam hazırlanmak olmaz. Türkiye geneli ücretsiz, belli aralıklarla eklenecek online 15’li DHBT deneme sınavına katılım yapay zeka destekli sonuç karnesi ile durumunuzu izleyin. Ayrıca cevap anahtarında her sorunun altında yer alan analizli video çözüm sorunun derinlemesini öğrenebileceksiniz. Detaylar ve ücretsiz başvuru için tıkla!

4) Konu eksiğiniz bitti ve bol miktarda da soru çözdünüz muhtemelen sınava bir ay var dersek yapılacak en iyi şey en konu eksiğiniz var ise genel tekrar kampıdır (Canlı UZEM, DHBT genel tekrar kampı detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.), şayet halen soru kaçırıyorsanız DHBT soru çözüm kampına (Canlı UZEM, DHBT soru çözüm kampı detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın) katılabilirsiniz. Bunların dışında son ay yapılacak en iyi şey bol miktarda deneme çözmenizdir.

DHBT Okulu olarak önceliğimiz siz değerli din görevlisi hocalarımızın bu zorlu sınav maratonunda her daim yanında olmak, instagram hesabımızdan (@dhbtokulu) her gün ÖSYM tarzı hap bilgi paylaşımı, canlı ders kesitleri ve soru paylaşımı ile bu süreçte yanınızda oluyoruz.

2024 DHBT sınavında dahi hayatınızda ki tüm sınavlarda başarılar dileriz…

DHBT Okulu

DHBT Okulu - Instagram Hesabı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi