dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

2021 DHBT Mülakat Hazırlık Kitabı Satışa Çıktı

2021 DHBT Mülakat Hazırlık Kitabı Satışa Çıktı
14.11.2021

Bilindiği üzere Diyanet işleri Başkanlığı yakın tarihte  7.800 personel alımı için ilana çıktı.

KPSS (DHBT) puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere ilan edilen kontenjan sayısının üç (3) katı aday sözlü sınava çağrılacaktır.

MÜLAKAT KİTABI İLE ATAMA ŞANSINIZ ARTSIN

Diyanet ilanında göre 7.800 kişi alınacak sözlü sınava (Mülakata) 3 katı çağrılır buda 23.400′e denk gelir.

23.400 kişi mülakat sınavına çağrılacağı için mülakatta da yaklaşık yüzde 35 atama şansınız var, atama şansınızı artırmak için  Ömer Faruk Altun Hocanın DHBT Mülakatları kitabından istifade edebilirsiniz;

-Mülakat teknikleri

-Mülakat tecrübeleri

-Mülakat Bilgileri

– ve dahası…

DHBT Mülakatlarına Hazırlık Kitabı inceleme ve sipariş vermek için tıklayın

Fenomen Ömer Faruk Altun Hocamızın Hazırladığı DHBT Mülakatlarına Hazırlık Kitabında Neler Var?
* Haftalık Ezber ve Planlayıcı Tablolar
* Tüm Ezber ve Dua Bu Kitapta!
* Son 10 Yılın Çıkmış Mülakat Soruları
* Mülakata girenlerin Tecrübe Hikayeleri
ÖNSÖZ
Bu kitapta Müezzin Kayyım, İmam Hatip ve Kuran Kursu Öğreticisi olmak isteyenler için mülakat ezber listesi, ezber planlayıcısı, ezber taktikleri, mülakatta en çok çıkan sorular bulunmaktadır.
Bu kitabı aldığınız zaman sadece yüzünden okumanızı geliştirmek için yanınızda bir de Kuran-ı Kerim’in bulunması yeterli olacaktır. Elinizde tuttuğunuz kitapta mülakatta sorulan dualar, Kur’an’dan yapılacak olan ezberler, kendimizi takip etmek için çizelgeler ve en çok sorulan dini bilgiler mevcuttur.
Bu kitabı yazma amacımız; biz mülakata çalışırken bu şekilde bir kaynak yoktu, benden sonra çalışan kardeşlerimize yardımcı olalım, bizden bir hatıra olsun ve göreve geçtikleri zaman neyin nasıl yapılacağını detaylı olarak doğru bir şekilde bakabilsinler diye hazırladık.
Duaların tamamı Diyanet Eğitim Merkezi’nde ezberletilen duaları referans alarak yazılmıştır. Ezberler bölümü ise bu güne kadar sorulan sorulardan yola çıkarak yazılmıştır. Rabbim ilmimizi artırsın. Bu süreçte, bana bu kitabı yazmamda çok emeği ve desteği olan kıymetli eşim Selin’e ve bu günlere gelmeme destek veren değerli aile ve hocalarıma teşekkür ediyorum. Biz kullara düşen gücümüz nispetince yapmamız gerekenleri yaptıktan sonra sonucu Allah’a havale etmektir.
Gayret bizden başarı Allah’tandır.
Ömer Faruk ALTUN
DHBT Okulu - Instagram Hesabı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2024 DHBT VIP Hazırlık Paketi