dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

Sümeyye Halıcı Hocamızla DHBT Sınavına Girmeden Bilinmesi Gerekenler Semineri Gerçekleşti!

Sümeyye Halıcı Hocamızla DHBT Sınavına Girmeden Bilinmesi Gerekenler Semineri Gerçekleşti! Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti!

Sümeyye Halıcı Hocamızla DHBT Sınavına Girmeden Bilinmesi Gerekenler Semineri Gerçekleşti!
27.06.2022

Sümeyye Halıcı hocamızın DHBT Sınavına Girmeden Bilinmesi Gereken Bilgiler adlı online semineri yoğun ilgi gördü. Aynı anda hem Instagram hem Youtube üzerinden eş zamanlı yayınlanan seminerde bir çok sınav adayının soruları cevaplandı.

Seminer süresince Halıcı’ya adaylar tarafından birçok sorular sorularak yoğun bir katılımla devam edildi, Halıcı seminerde KPSS/DHBT sınavı hakkında kesin bilinmesi gereken ve mülakat süresince nelere dikkat edilmesinin gerektiğini söyledi.

Halıcı sözlerine uzun süredir DHBT sınavına girecek öğrencileri sınava hazırladığını, sınavda hangi konudan ne kadar soru çıkacak?, püf noktalar nerelerdir?, müfredatta hangi konular var sorularına cevap vererek devam etti.

CANLI SEMİNER PROGRAMININ BANT KAYDINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

2022 DHBT SINAVINA HANGİ KAYNAKTAN HAZIRLANMALIYIM?

Alanında bir ilk planlama defteri, Burhan Karakışla hocamızın boşluk doldurmalı DHBT hazırlık kitabı ve tamamı video çözümlü 5’li DHBT deneme seti satışa başladı!

Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin Tıklayınız!

GENEL TEKRAR VE SORU ÇÖZÜM KAMPI OLACAK MI?

Bir diğer markamız olan Canlı UZEM üzerinden DHBT Genel Tekrar Kampı, Soru Çözüm Kampı ve yapay zeka destekli Türkiye geneli 10’lu deneme paketi en kayıt indirimli olarak başvurulara açıldı. Kısa bir süre ve sınırlı bir kontenjan olarak açılan başvurularda dışarıda kalmamak için acele edin!

Canlı Uzem Kamp ve Deneme Paketleri Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin Tıklayınız!

DHBT Okulu - Instagram Hesabı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2024 DHBT VIP Hazırlık Paketi