dhbt2022 dhbtdhbt ders notlarıdhbt kitaplarıdhbt kursları

2024 DHBT Sınavına En Kısa Sürede, En Etkili Nasıl Hazırlanmalı?

Bu Haberimizde Sizlere “2024 DHBT Sınavına En Kısa Sürede Nasıl Hazırlanmalı?” Sorunun Cevabını Detaylı Bir Şekilde Aktaracağız…

2024 DHBT Sınavına En Kısa Sürede, En Etkili Nasıl Hazırlanmalı?
01.02.2024

Değerli DHBT Okulu takipçilerimiz, bilindiği üzere 22 Eylül 2024, Pazar günü saat 10:15’de 2024 DHBT sınavı yapılacaktır. 2024 DHBT sınavı her geçen gün yaklaşmaktadır. Adayların kafalarında ortak sorun ise şudur: Sınav yaklaşırken “en kısa sürede, en etkili nasıl hazırlanabilirim?” sorudur. Bu yönde gerek internet sayfamızın iletişim kısmından, gerekse sosyal medya hesaplarımızdan bu yönde sık sık soru almaktayız. Bu haberimizi sınava girecek adaylara ortak bir cevap olması için yazdık.

NEREDEN VE NASIL BAŞLANMALI?

Değerli takipçilerimiz,

ilk yapmanız gereken düzenli bir ders çalışma programı yapmak. Bu ders programı gerçekçi hedefler belirlenmeli ayrıca kendi iç disiplinizi oluşturmak ve konu anlatımı eksiğinizi tamamlamak için mutlaka bir kursa yazılmanız gerekmektedir. Örgün bir DHBT kursuna gideceğinizi varsayarsak; bulunduğunuz ilde DHBT kursu olmayabilir, hocalar alanında tecrübeli olmayabilir, kurs ücreti, yol parası ve yemek ücreti çok yüksek olabilir. O yüzden alanında uzman öğretmen kadrosu olan kurumsal bir uzaktan eğitim kurumundan online (canlı) DHBT kursu alabilirsiniz.

ONLİNE (CANLI) DHBT KURSUNU NEREDEN BULABİLİRİM?

Online Canlı derslerimiz 138 ders saatinden oluşmakta olup Enes Kazanç ve Murat Kara hocalarımız anlatacaktır. Dersler akşamları 20:00-23:10 saatleri arasında olmaktadır. Detaylı ders programı için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Canlı ders sonrası en geç 2 iş günü içinde bant kaydı uzaktan eğitim sisteminize yüklenecektir.

2024 DHBT ONLİNE (CANLI DERS) HAZIRLIK KURSUMUZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

ÖNEMLİ NOT: Sınava girek tüm adaylara Canlı UZEM, olarak çıktıkları bu yolda katkı sağlamak amacıyla Türkiye Geneli Ücretsiz 15’li Online DHBT Deneme sınavına herhangi bir ücret ödemeden katılım sağlayabilirsiniz. Detaylar ve ücretsiz başvuru için tıkla!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

Eğitim Danışma Hattı: 0264 606 0 987 (Aramak İçin Tıkla!)
WhatsApp Hattı: 0532 550 89 54 (Yazmak İçin Tıkla!)
Instagram Hesabımız: https://www.instagram.com/dhbtokulu/ (DM den Soru Sorabilirsiniz!)

 

DHBT Okulu - Instagram Hesabı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi